Tavuk Dünyası, Bodrum’daki 2. restoranını açtı

Tavuk Dünyası’nın Bodrum’daki 2. restoranı, Midtown AVM’de konuklarını ağırlamaya başladı.

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, geçtiğimiz yıl Bodrum’daki ilk şubesini Bodrum Marina Caddesi’nde açmıştı.

Tavuk Dünyası, Bodrum’daki 2. şubesinin kapılarını ise Midtown AVM’de konuklarına açarak, Bodrumlu lezzet severleri bu yeni restoranında da ağırlamaya başladı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Bodrum’da açtıkları ikinci şubeleri konusunda şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl Bodrum’daki ilk yatırımımız olarak Marina Caddesi’ndeki şubemizi açmış ve zengin menümüzü Bodrumlu misafirlerimize de sunmaya başlamıştık. Gerek Bodrumlu lezzet severlerin gerekse de bölgedeki yatırımcıların bizlere gösterdiği ilgiyle Bodrum’da bu yıl da yeni bir şube açmanın heyecanını yaşıyoruz. Midtown AVM’de hizmete giren bu ikinci şubemizle, Bodrumlu konuklarımızın yiyecekleri güzel bir yemek ile alışverişleri sırasında keyifli bir mola verecekleri lezzet noktası olacağız. Hangi bölgede ya da şehirde olursa olsun; açtığımız her yeni şubemizle birlikte bizlerden yakın ilgilerini eksik etmeyen tüm misafirlerimize tekrar teşekkür ediyor, kendilerinin gösterdiği teveccühe layık olmak adına aralıksız şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi yinelemek istiyorum.”

Hizmete giren Bodrum Midtown AVM’deki şubesiyle birlikte, Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki AVM restoranlarının sayısı 141’e ulaşmış oldu.

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan ‘Şefin Tavası’ ve  ‘Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

 

Kaynak: Catering Türkiye, Tavuk Dünyası

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

İçerik Üreticisi: Yasemin Payaslıoğlu

Tüm içeriklerini görüntüle: Yasemin Payaslıoğlu →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir