Park Hyatt İstanbul’da Kuşkonmaz Lezzetleri

Park Hyatt İstanbul, 4000 yılı aşkın süredir yetiştirilen, vücut sistemlerinde detoks görevi gören, anti-aging yani yaşlanma karşıtı özelliğiyle bilinen, folik asit ve afrodizyak kaynağı kuşkonmaz için özel bir menü hazırladı.

Kuşkonmaz lezzetleri menüsü, 1 Temmuz – 30 Eylül tarihlerinde başlangıç, ana yemek ve tatlı seçenekleriyle Park Hyatt’ın deneyimli şeflerinin yorumuyla sunulacak.

Park Hyatt İstanbul’da kuşkonmaz lezzetleri

Park Hyatt İstanbul’da kuşkonmaz lezzetleri sizi bekliyor.

İstanbul’un en güzel binalarından birinde, hizmet anlayışı ile farklılık yaratan, seçkin lezzetler sunan Park Hyatt Istanbul, içerdiği yüksek lif sayesinde sindirime yardımcı olan ve tokluk hissi veren, vücut sıvılarını artırıcı özelliği, bol vitamin etkisi olan kuşkonmazı lezzet severlerle buluşturacak.

Park Hyatt İstanbul’un deneyimli şeflerinin hazırladığı kuşkonmaz menüsünde başlangıç olarak sunulan “Buharda kuşkonmaz”, poşe yumurta, ıspanak, hollandez sos, frenk soğanı, trüf mantarı, parmesan cipsi ile sunulacak.Kilo dengesi için de yararlı bir besin olan kuşkonmazın yüzyıllardır yumurta ile tüketimi oldukça yaygın. Ana yemek “Buharda Levrek” ise kuşkonmaz, kum midyesi, frenk maydanozu, konfi limonlu tereyağı ile servis edilecek. Menünün tatlı finalinde ise “Misket Limonlu Sorbe”, kuşkonmazlı granita ve taze ot aromalı mereng ile harmanlanacak.

Park Hyatt İstanbul’da 1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında tadılabilecek kuşkonmaz menüsü kişi başı 155TL.

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

İçerik Üreticisi: Catering Türkiye

Catering Türkiye, 01.01.2019 tarihinde "Catering sektörünün buluşma noktası" olarak yayın hayatına başladı. Catering Türkiye'de tüm catering sektörü ve tedarikçi firmalar için özel haber, makale ve röportajlar bulabilirsiniz.

Tüm içeriklerini görüntüle: Catering Türkiye →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir