Lezita, Bebek Şenliği’ne Lezzet Kattı

Türkiye’nin önde gelen piliç eti markalarından olan Lezita, 14-16 Haziran tarihlerinde İstanbul Bebek semtinde düzenlenen Bebek Şenliği’nde sponsor olarak yer aldı. Lezita, yaklaşık 300.000 kişinin katıldığı şenlikte açtığı stantta yenilikçi ürünleri Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ve Disney’in efsane karakterleri Mickey&Minnie Mouse temalıPiliç Nugget’larını lezzet tutkunları ile buluşturdu.

Yaklaşık 10.000 kişiye Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ikram edilen Lezita standı yoğun ilgi gördü. Lezita standından alışveriş yaparak ürünleri satın alma imkanı da bulan katılımcılar bunun yanında sürpriz ödüller kazanma şansı yakaladı. Ayrıca Instagram Printer aracılığıyla katılımcıların etkinlik alanından #LezitaŞenlikte etiketi ile paylaştığı fotoğraflar şenliğe özel tasarlanan çerçeve ile hediye edildi.

14-16 Haziran tarihlerinde gece 00.00’a kadar devam eden programlara sahne olan şenlik boyunca katılımcılar yoga, pilates ve dans gibi aktivitelerde bulunurken, Kenan Doğulu konseri ile coştu; jazz, blues ve etnik müziğin önemli isimleri ile eğlence dolu üç gün geçirdi.

 

Kaynak: Catering Türkiye, Lezita

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

İçerik Üreticisi: Yasemin Payaslıoğlu

Tüm içeriklerini görüntüle: Yasemin Payaslıoğlu →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir