LAV Frosty ile yaratıcı sunumlar hayal değil

Camın yenilikçi markası LAV, Frosty dondurmalık ile yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Modern ve yalın tasarımıyla göz alan Frosty, geniş hacmiyle sadece dondurma değil tatlı ve birbirinden farklı içecek sunumları için ilham oluyor. Dondurmalıkları dolapta yazı beklemekten kurtaran Frosty, zarif formuyla Sevgililer Günü’nde en lezzetli anlara da eşlik ediyor.

Yaratıcı sunumlara ilham verecek LAV Frosty dondurmalıklara LAV satış noktalarından ve internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, “Dondurmalık yazın kullanılır” algısını Frosty dondurmalık ile yıkıyor. Zarif ve modern tasarımıyla dikkat çeken Frosty dondurmalık, geniş hacmi ile sadece dondurma ikramlarında değil tatlı, sıcak ve soğuk içeceklerin sunumunda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Frosty dondurmalık, sadeliği ve modern tasarımıyla yaratıcılıkta sınır tanımayanlara hareket özgürlüğü sunuyor. Estetik formuyla benzersiz sunumlar hazırlamaya imkan veren Frosty, biraz hayal gücüyle Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize hazırlayacağınız eşsiz lezzetleri zarafetle taçlandırıyor.

LAV Frost dondurmalıklar, yaratıcı fikirleriyle Sevgililer Günü’ne olduğu kadar tüm keyifli anlara yenilik katanları tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr adresinde bekliyor.

LAV – Frosty Dondurmalık – 2’li Paket: 9,95 TL

 

Kaynak: Catering Türkiye

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

İçerik Üreticisi: Catering Türkiye

Catering Türkiye, 01.01.2019 tarihinde "Catering sektörünün buluşma noktası" olarak yayın hayatına başladı. Catering Türkiye'de tüm catering sektörü ve tedarikçi firmalar için özel haber, makale ve röportajlar bulabilirsiniz.

Tüm içeriklerini görüntüle: Catering Türkiye →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir