Divan’da Hamsi Sezonu Açıldı

Türk otelciliğinde ve yeme içme sektöründe bir ekol olan Divan Grubu, 11-30 Kasım tarihleri arasında tüm Divan restoranlarının yanı sıra Divan İstanbul ve Divan Bursa’da denizin en sevilen ürünlerinden hamsiyi misafirleriyle buluşturuyor. Divan Şefleri, “Hamsi Günleri” kapsamında hazırladıkları özel menüde hamsiyi yeniden yorumluyor.

Divan Restoranları kış aylarının vazgeçilmez lezzeti ve aynı zamanda besin değeri olarak önemli bir yere sahip olan hamsiyi misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Deneyimli Divan şeflerinin yorumlarıyla hazırlanan bu özel tatlar “Hamsi Günleri” kapsamında hamsi severlerle buluşuyor. Sızma Zeytinyağı ile Marine Hamsi, Hamsi Salatası, Hamsili Pilav, Hamsi Kuşu Tava, Hamsi Buğulama ve Şişte Hamsi Izgara olmak üzere 6 farklı şekilde menüde yer alan hamsi her damak tadına hitap ediyor.

Divan restoranlarının yanı sıra Divan İstanbul ve Divan Bursa misafirleri 11-30 Kasım tarihlerinde hamsinin her halinin lezzetle buluştuğu menüyü tadabilecek.

 

Kaynak: Catering Türkiye ve Divan Grubu

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

İçerik Üreticisi: Catering Türkiye

Catering Türkiye, 01.01.2019 tarihinde "Catering sektörünün buluşma noktası" olarak yayın hayatına başladı. Catering Türkiye'de tüm catering sektörü ve tedarikçi firmalar için özel haber, makale ve röportajlar bulabilirsiniz.

Tüm içeriklerini görüntüle: Catering Türkiye →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir