Divan Pastaneleri Bodrum’da yeni sezonu açıyor

Divan Pastaneleri, güneşin ve tatilin tadını çıkarmak isteyen misafirleri için hazırladığı birbirinden lezzetli yeni tatları ile yaza merhaba diyor. Bodrum’un doğasını yansıtan tarzı ile yaz aylarının vazgeçilmezi Divan Pastanesi, yenilenen dondurma çeşitlerinin yanı sıra meşhur Rokoko pastasını da sevenleriyle buluşturuyor.

Bir Divan klasiği olan ve bitter çikolatanın beze ve kremayla eşsiz uyum yakaladığı Rokoko, incecik fındık parçacıkları ve ılık çikolata sosunun eşlik ettiği sunumuyla damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Sıcak yaz günlerinin favorisi dondurmadan vazgeçemeyenler için Divan dondurmaları, yenilenen birçok çeşidi ile lezzet şöleni yaşatıyor. Divan Pastaneleri, renkli macaronlarının yanı sıra yenilenen pasta çeşitleri ve kakaonun en güzel hali Divan çikolataları ile tatlı bir mola vermek isteyenleri bekliyor.

Divan Pastaneleriyle yaz aylarında lezzetli bir serinliğe ulaşmak isteyenler için Divan tatlıları bir tık uzakta! www.divanpastaneleri.com.tr adresi üzerinden verilen siparişler, aynı gün içinde ulaşıyor.

 

Kaynak: Catering Türkiye, Divan Pastaneleri

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

İçerik Üreticisi: Yasemin Payaslıoğlu

Tüm içeriklerini görüntüle: Yasemin Payaslıoğlu →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir